۱۴۰۰ شنبه ۳ مهر
FA
دانشگاه اصفهان
برگزاری نشست هم اندیشی هیات رییسه دانشگاه با اعضای هیات علمی دانشکده زبان های خارجی
نشست مشترک بین اعضای هیات علمی دانشکده زبان های خارجی و هیات رئیسه دانشگاه با هدف ارتقاء سطح علمی دانشگاه و نیز ارائه نقطه نظرات اعضای هیات علمی در زمینه های مختلف اعم از:آموزشی و پژوهشی، علمی، فرهنگی و رفاهی، چهارشنبه 8 مرداد ماه سال جاری از ساعت 17 تا 20 به صورت ویدئو کنفرانس (مجازی) برگزار شد.

نشست  مشترک بین اعضای هیات علمی دانشکده زبان های خارجی و هیات رئیسه دانشگاه با هدف ارتقاء سطح علمی دانشگاه و نیز ارائه نقطه نظرات اعضای هیات علمی در زمینه های مختلف اعم از:آموزشی و پژوهشی، علمی، فرهنگی و رفاهی، چهارشنبه 8 مرداد ماه سال جاری از ساعت 17 تا 20 به صورت ویدئو کنفرانس (مجازی) برگزار شد.

به گزارش وب سایت خبریuinews در سلسله نشست های مشترک هیات رییسه دانشگاه و اعضای هیات علمی نشست  هم اندیشی اعضای هیات علمی دانشکده زبان های خارجی با هیات رییسه دانشگاه با هدف هم اندیشی و هم افزایی در راستایی ارتقا کیفی دانشگاه در حوزه های مختلف آموزشی،پژوهشی ، فرهنگی به صورت مجازی برگزار شد.

بنا به گزارش مذکور دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان هدف از برگزاری این نشست ها را تعامل و همکاری با مدیران و اعضای هیأت علمی دانشکده ها جهت برطرف کردن مسائل و مشکلات دانشکده ها عنوان کرد و اظهار داشت: دانشکده زبان یکی از دانشکده های قدیمی و با سابقه دانشگاه اصفهان است که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و دانش آموختگان اثرگذاری چون مرحوم استاد هادی زاده و مرحوم استاد دلشاد را به جامعه علمی تحویل داده است. وی بر  رسالت دانشکده زبان های خارجی برای حفظ این میراث گرانبها تاکید و خواستار تداوم و استمرار این اثربخشی در دانشگاه اصفهان شد.

دکنر  طالبی در ادامه تهدید کرونا را فرصتی برای فراگیری آموزش و پژوهش جدید در سطح ملی و بین المللی دانست و افزود: ..............................................
 
برای مطالعه کامل این خبر بر روی لینک کلیک نمایید.  
تاریخ:
1399/05/09
تعداد بازدید:
5845
منبع:
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان
کدپستی: 8174673441
E-mail: Info[at]ui.ac.ir
تلفن: 2640-03137932128 تلفکس: 03136687396
Powered by DorsaPortal